O nas

 

 

 

KILKA SŁÓW O HODOWLI


Jesteśmy małą domową hodowlą mieszczącą się w dwóch miejscach :) w Nowym Targu oraz w Niemczech , ale wysyłamy swoje koty po CAŁEJ UNII EUROPEJSKIEJ.
Należymy do Cat Club Feniks, pod patronatem Felis Polonia (FPL),który jest członkiem międzynarodowej organizacji Federation Internationale Feline (FIFe).

Każdego zainteresowanego nasza hodowlą oraz kociętami zapraszamy do rozmów ! Prosimy skontaktować się z nami telefonicznie, bądź przez facebooka.

Jesteśmy hodowcami z pasją !!!
Kochamy wszystkie kociaki , dlatego też nasza kocia rodzinka żyje na równych prawach z nami..
Mamy koty by je kochać, tulić i mówić do nich. 
Jesteśmy pewni, że nasze kociaki doskonale nas rozumieją ;) !

Stawiamy przede wszystkim na zdrowie i dobrą socjalizacje naszych kotów jak i waszych przyszłych domowników. Dlatego mamy stały kontakt z weterynarzem, behawiorystami kocimi oraz hodowcami.  
Dokładamy wszelkich starań by nasze kocięta były idealnymi ragdollkami pod względem wyglądu i charakteru.
Nasza hodowlaną przygodę zaczynaliśmy od kotów brytyjskich, ale jednak to ragdolle na dobre skradły nasze serca.
Domy dla naszych maluszków selekcjonujemy bardzo dokładnie.

Dla nas hodowla / hodowanie to wielka (mam nadzieje) niekończąca się przygoda. Przygoda odkrywania , doznawania, radości i smutków. Hodowla to bomba uczuciowa, dzięki której czujemy, że żyjemy ! 
Oddawanie kociaków do nowego domu wiąże się z ogromnymi emocjami - nie tylko smutnymi , bo nasze maleństwo odchodzi, ale przede wszystkim z radością. Radość z tego, że uszczęśliwiamy jakąś wspaniałą rodzinę takim cudnym maleństwem, że mozemy czyjeś życie odmienić, naprawić.
Wielokrotnie słyszymy od osób które maja od nas kociaki, jak bardzo odmieniło sie ich życie na lepsze. To wspaniałe uczucie. Ja jako człowiek (i hodowca) czuję się spełniona !

Naszą radość potęgują jeszcze wieści z nowego domu, że kociak jest idealnie zsocjalizowany, radosny i zdrowy . To cieszy najbardziej ! Nawet jesli przytrafią się kiedykolwiek problemy, ZAWSZE jesteśmy razem z nowymi opiekunami. Nie pozostają na lodzie , nie muszą sobie sami radzić z problemem. Służymy radą i pomocą do końca !

Koty pod naszą opieką mają aktualne badania na FIV i FELV oraz wszelkie badania genetyczne (HCM, PKD), morfologie i biochemie krwi.
Zapraszamy kontaktu z nami, bo lubimy rozmawiać o kotach :)

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami zakupu kociąt, w zakładce
"kocięta".

Nie sprzedajemy kociąt bez rodowodu !!! 
Kocięta w opcji "na kolanka" (do kochania) wydawane są po zabiegu kastracji.
Cenę kociąt do hodowli ustalamy indywidualnie.

www.catclubfeniks.pl

KILKA SŁÓW O MNIE

 

Kto stoi za tworzeniem fanpaga i strony hodowli Beesha*PL?  

Ja . Zwykła kobieta . 

Kocham koty od dawna (jak nie od zawsze) a z wielkim zaszczytem mogę stwierdzić że i one mnie kochają :)

 

Jestem zwykła kobietą która poza kotami lubi malować, robić na szydełku (choć na to mam za mało czasu ) , robić zdjęcia (szczególnie kotom ) , bawić się z dziećmi oraz sprzątać (tak naprawdę to lubię ) . Mam tak szerokie zainteresowania że sporo by tu wymieniać :) 

Jak na 33  lata sporo w życiu przeszłam i wiele się nauczyłam , ale wciąż do nowych doświadczeń podchodzę z pokorą i pochylona głową, a nawet gdy jestem czegos pewna i wiem na 100% wolę zapytać mądrzejszych by potwierdzić swoją teorie lub ją obalić. 

Do ludzi jestem życzliwa i otwarta choć bywam zdystansowana . Ufam ludziom , a jeśli nie ufam to udaje że tak jest. Wiem ze okazanie komuś zaufania jest istotne w relacji, nawet jeśli ja w danym momencie mam z tym problem.  

Nie obrażam się, nie wykłócam , nie hejtuje . Konfliktów unikam . Staram się żyć asertywnie (by nie krzywdzić słowem a jednak zostać wysłuchanym). Nie mówię prawdy gdy kogoś miałaby zaboleć. Wolę milczeć. Nie lubię sprawiać ludziom bólu. Sama nie lubię go doświadczać. 

Chce przyciągać ciepłych i dobrych ludzi z wielkim sercem. I tak samo zwykłych jak ja . 

 

Jeśli jesteś otwartą i szczerą osobą, która tak jak i ja KOCHA koty to zapraszam Cię do dołączenia do mojej rodziny Beesha*PL . 

Napisz wiadomość i pogadajmy 

O życiu, o kotach :) 

Sprawdź czy mam wolne maluszki :)